од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Палјачи“-Руџеро Леонкавало

January 27 @ 20:00 - 21:10

Details

Date:
January 27
Time:
20:00 - 21:10

Organizer

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе