од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Оперска ноќ“-концерт со Славица Петровска Галиќ(сопран) и Влатко Груевски(тенор)

28/06/2022 @ 20:00

Details

Date:
28/06/2022
Time:
20:00

Organizer

Venue

Центар за култура Марко Цепенков Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе