од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Операта на шумските животни“-детска интерактивна музичка претстава

10/12/2022 @ 12:00

Details

Date:
10/12/2022
Time:
12:00

Organizer

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе