од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Омаж за Омер Калеши

16/06/2022 @ 12:00

Details

Date:
16/06/2022
Time:
12:00

Organizer

Venue

Национална галерија на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе