од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Не се клади на Енглези“-театарска претстава(гостување во Велес)

27/05/2022 @ 20:00

Details

Date:
27/05/2022
Time:
20:00

Organizer

Venue

НУ Центар за култура Јордан Хаџиконстантинов-Џинот Велес

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе