од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Настап на Томе Атанасов(обоа), Марија Ѓошевска(пијано), Р.С.Македонија

July 24 @ 21:00

Details

Date:
July 24
Time:
21:00

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе