од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Настап на Кристијан Каровски(пијано), Мими Дучева(пијано), Р.С.Македонија

27/07/2022 @ 21:00

Details

Date:
27/07/2022
Time:
21:00

Organizer

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе