од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Настап на Валентина Лисица (пијано), Украина/САД

11/08/2022 @ 21:00

Details

Date:
11/08/2022
Time:
21:00

Organizer

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе