од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Народен непријател“-театарска претстава(претпремиера)

May 7 @ 20:00

Details

Date:
May 7
Time:
20:00

Venue

Македонски народен театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе