од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Мистерија Буфо“-театарска претстава

January 28 @ 19:30

Details

Date:
January 28
Time:
19:30

Organizer

Venue

Театар „Војдан Чернодрински“ Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе