од
Loading Events

« All Events

„Мирна Босна“-театарска претстава, гостување на Р.Босна и Херцеговина на фестивалот Рута

October 18 @ 20:00

Details

Date:
October 18
Time:
20:00

Venue

Драмски театар Скопје

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе