од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Манифестација Прличеви Беседи 2022

06/02/2022 @ 12:00

Details

Date:
06/02/2022
Time:
12:00

Organizer

Venue

НУ Центар за култура „Григор Прличев“-Охрид
Охрид, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе