од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Луксуриа“-Фламенко балет, Барселона Шпанија

04/08/2022 @ 21:00

Details

Date:
04/08/2022
Time:
21:00

Organizer

Venue

Антички театар Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе