од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ЛИКОВНА КОЛОНИЈА ГАЛИЧНИК 2022

August 21 @ 00:00

ОДРЖЛИВОСТ е темата на овогодинешната ликовна колонија

Details

Date:
August 21
Time:
00:00

Venue

Галичник

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе