од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ЛИКОВНА КОЛОНИЈА ГАЛИЧНИК 2022

21/08/2022 @ 00:00

ОДРЖЛИВОСТ е темата на овогодинешната ликовна колонија

Details

Date:
21/08/2022
Time:
00:00

Organizer

Venue

Галичник

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе