од
Loading Events

« All Events

„Кој се плаши од Вирџинија Вулф“-театарска претстава, свечено отворање на фестивалот Рута

October 14 @ 20:00

Details

Date:
October 14
Time:
20:00

Venue

Драмски театар Скопје

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе