од
Loading Events

« All Events

Концерт на музичка младина на Македонија „Саша Николовски-Ѓумар“(Скопско лето)

July 31 @ 00:00

Details

Date:
July 31
Time:
00:00

Organizer

Venue

Сули ан

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе