од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Концерт-музичка вечер со професорите од ООМУ „Ордан Михајлоски-Оцка“ Прилеп

12/05/2022 @ 19:00

Details

Date:
12/05/2022
Time:
19:00

Organizer

Venue

Центар за култура Марко Цепенков Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе