од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Концерт-музичка вечер со професорите од ООМУ „Ордан Михајлоски-Оцка“ Прилеп

May 12 @ 19:00

Details

Date:
May 12
Time:
19:00

Venue

Центар за култура Марко Цепенков Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе