од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Кармен“-Жорж Бизе

November 29 @ 20:00

Details

Date:
November 29
Time:
20:00

Organizer

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе