од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Кариран нинџа“-анимиран детски филм

January 27 @ 12:00

Details

Date:
January 27
Time:
12:00

Venue

Кинотека на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе