од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Интерфест-Битола“-31. издание на Фестивалот на класична музика

08/10/2022 @ 00:00

Details

Date:
08/10/2022
Time:
00:00

Organizer

Venue

Битола

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе