од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Интерфест-Битола“-31.издание на Фестивалот на класична музика

October 4 @ 00:00

Details

Date:
October 4
Time:
00:00

Venue

Битола

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе