од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Изложба на преводи од австриски автори во Р.С.Македонија

March 31 @ 12:00

Details

Date:
March 31
Time:
12:00

Venue

НУБ Свети Климент Охридски Скопје

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе