од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Звукот на ориентот“-концерт на Марсел Калифе

February 3 @ 20:00

Details

Date:
February 3
Time:
20:00

Venue

Филхармонија на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе