од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Животот на Молиер“-театарска претстава

March 24 @ 20:00

Details

Date:
March 24
Time:
20:00

Venue

Македонски народен театар

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе