од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Животот е…“-Кабаре на Наташа Поплавска

February 25 @ 20:00

Details

Date:
February 25
Time:
20:00

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе