од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Дружба по работа со звуците на македонската музика“-настан по повод Денот на македонскиот јазик

May 5 @ 16:30 - 19:00

Details

Date:
May 5
Time:
16:30 - 19:00

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе