од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Дрен 2022“-традиционална ликовна колонија

27/06/2022 @ 08:00 - 17:00

Details

Date:
27/06/2022
Time:
08:00 - 17:00

Organizer

Venue

Центар за култура Марко Цепенков Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе