од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Добра ноќ“-документарен филм

February 7 @ 18:00

Details

Date:
February 7
Time:
18:00

Venue

Кинотека на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе