од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Демони“-театарска претстава во режија на Васил Христов, изведба Народен театар Битола

July 16 @ 21:00

Details

Date:
July 16
Time:
21:00

Venue

НУ Центар за култура „Григор Прличев“-Охрид
Охрид, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе