од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Декамерон“-театарска претстава

March 19 @ 20:00

Details

Date:
March 19
Time:
20:00

Venue

Театар Војдан Чернодрински Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе