од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Да инспекторе, Претстава со грешки“-театарска претстава по повод 72 години од формирањето на театарот

February 18 @ 19:30

Details

Date:
February 18
Time:
19:30

Venue

Театар Војдан Чернодрински Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе