од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Да инспекторе,претстава со грешки“-театарска претстава

12/05/2022 @ 18:00

Details

Date:
12/05/2022
Time:
18:00

Organizer

Venue

Театар Војдан Чернодрински Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе