од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Да инспекторе,претстава со грешки“-театарска претстава

May 12 @ 18:00

Details

Date:
May 12
Time:
18:00

Venue

Театар Војдан Чернодрински Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе