од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Дама со девет камења“-мултимедијален изложбен проект на ликовниот уметник Иванчо Талевски

08/07/2022 @ 20:00

Details

Date:
08/07/2022
Time:
20:00

Organizer

Venue

Чифте амам

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе