од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Дамата со камелии“-балет

April 15 @ 20:00

Details

Date:
April 15
Time:
20:00

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе