од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Госпоѓите од Авињон“-балет (Премиера)

March 9 @ 20:00

Details

Date:
March 9
Time:
20:00

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе