од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Годишна изложба 2022-Друштво на ликовни уметници Прилеп

May 6 @ 19:30

Details

Date:
May 6
Time:
19:30

Venue

Центар за култура Марко Цепенков Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе