од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Глорија Мунди“-игран филм

14/02/2022 @ 18:00

Details

Date:
14/02/2022
Time:
18:00

Organizer

Venue

Кинотека на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе