од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Глембаеви“-театарска претстава

May 4 @ 19:30

Details

Date:
May 4
Time:
19:30

Venue

Театар Војдан Чернодрински Прилеп

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе