од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Глас“-филм (премиера)

March 30 @ 20:00

Details

Date:
March 30
Time:
20:00

Venue

НУ Центар за култура „Григор Прличев“-Охрид
Охрид, + Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе