од
Loading Events

« All Events

Гала оперски концерт на сопранот Александрина Пендачанска

March 8 @ 20:00 - 21:30

Details

Date:
March 8
Time:
20:00 - 21:30

Organizer

Venue

Национална опера и балет
Национална опера и балет
Скопје,
+ Google Map

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе