од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Бојата на басот“-концерт

March 24 @ 00:00

Details

Date:
March 24
Time:
00:00

Venue

Филхармонија на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе