од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Апотеоза на пределот“-изложба на Кирил Гегоски од циклусот Моите планински убавици, 2019-2022

07/09/2022 @ 20:00

Details

Date:
07/09/2022
Time:
20:00

Organizer

Venue

Национална галерија на Република Северна Македонија

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе