од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Анатомија на неверството“-театарска претстава

20/09/2022 @ 20:00

Details

Date:
20/09/2022
Time:
20:00

Organizer

Venue

Драмски театар Скопје

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе