од
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Американска вечер со настап на Шломо Минц (соло, виолина) , Израел/ Сад

August 9 @ 21:00

Details

Date:
August 9
Time:
21:00

Organizer

Venue

Црква „Света Софија“ Охрид

Страницата на Министерството за култура на РС Македонија користи т.н. „колачиња“ со цел да обезбеди подобро корисничко искуство. Прифати Повеќе