Совет за македонски јазик

Филтер по Наслови      Прикажи #  
# Наслов на артиклот Кликови
1 Извештај за работата на Советот за македонски јазик за 2013 година 1435
2 Лектори 2225
3 Мислење од Советот за македонски јазик за Националната стратегија за развој на културата во Република Македонија за периодот 2012-2017 1997
4 Извештај за работата на Советот за македонски јазик за 2012 1763

oglas

 
    

Линкови

vladamkpretsedatel

sobraniee-demokratija-banner

uslugigovmkkomisija-za-pris-jk

sekretarijatzaeuinvest-macedonia

uzknunesco

ohridsko-letongm

mobmf

logo_tanecarheoloski-vesnik

exploring-macedonia

macefdrr     

 cultema_logo    msu_logo_mk